אהבה, הכרויות, שידוכים, פנויים, פנויות, זוגיות...

 
הכרויות בג'יידייט. מצא אהבה וקשר רציני - JDate
מדוע כדאי להצטרף? כדי למצוא אהבה ומערכת יחסים רצינית, כשאתם מוכנים ובשלים לכך! JDate.co.il פותח במיוחד כדי לעזור לכם למצוא בני זוג מכל העולם. עם יותר מ-500,000 חברים המחפשים קשר רציני, החצי השני שלך ודאי נמצא כאן סיבות נוספות מדוע כדאי להצטרף:אתר עולמי מוביל
JDate.co.il הבינלאומי, שנוסד ב-1997, נמצא בשוק אתרי ההיכרויות ממש מההתחלה ונחשב המוביל בקהילת אתרי ההיכרויות היהודים ברחבי העולם ובין אתרי ההיכרויות הבינלאומיים המובילים. עם מאות אלפי חברים רשומים ועוד אלפים שמצטרפים מדי חודש, אין פלא שאנחנו מצליחים להפגיש בין כל כך הרבה אנשים. היכנסו לעמוד "החתונות שלנו" כדי לראות זוגות שנפגשו ב-JDate.co.il.
מפסיקים לחפש, מתחילים למצוא JDate.co.il מורכב מקבוצת חברים איכותיים ממגוון המקצועות ומטווח גילים רחב, שחיים את החיים במלואם, אנשים שהגיעו לשלב בחייהם בו הם מוכנים לקשר רציני, ומחפשים נפש תאומה לשתף בחוויות שלהם. באתר יש יחס של 50-50 בין הנשים לגברים, וצריך רק להתאזר בסבלנות וליהנות ממציאת בן זוג.
JDate.co.il מרכז חברים פנויים מהארץ ומכל רחבי העולם ב- JDate.co.il
 קל מאוד לפגוש אנשים שאינם בחוג המקורבים שלך, בין אם הם גרים באותה העיר, או במדינה אחרת. רק ב-JDate.co.il ישנם חברים מרחבי הארץ ומעשרות מדינות נוספות.

הכי כדאי
ב-JDate.co.il תוכלו ליצור פרופיל, להוסיף תמונות ולהתרשם מהפרופילים של כל החברים האחרים - בחינם. כדי ליזום קשר עם כל החברים שמעניינים אותך ובשביל קבלת גישה לכל אמצעי התקשרות של האתר, לרבות שיחת מסנג'ר, ניתן לשדרג את החברות למנוי, במחיר חודשי נוח.

הרגשה בטוחה
השרתים המאובטחים של JDate.co.il מאפשרים לכם שימוש אנונימי ובטוח באתר. בנוסף, לאנשים נשואים אסור להשתמש ב-JDate.co.il.
צוות שירות הלקוחות שלנו מוודא מדגמית את נכונות פרטי המעמד האישי של החברים, כדי להרתיע מתחזים וכדי להקנות לכל החברים הרציניים והאמינים שלנו, שבאמת מעוניינים ומוכנים למצוא בני זוג לחיים משותפים, תחושת ביטחון מרבי.

לא מבזבזים זמן יקר

בזכות הפרופילים המפורטים, המכילים תמונות, מידע אישי ושאלות, ובאמצעות מנוע החיפוש הפנימי ומערכת ההתאמה שלנו, שמביאה אליכם פרופילים של חברים המתאימים להעדפות המדויקות שלכם, תוכלו לחסוך זמן יקר ולהתמקד רק בחברים שעשויים לעניין אתכם. תוכלו לקרוא עליהם עוד לפני הפנייה הראשונה, להתכתב איתם באמצעות הדואר הפנימי ולשוחח איתם ישירות בתוכנת המסנג'ר שלנו. כל זאת, כמובן, בדיסקרטיות ובנוחיות ביתכם (או משרדכם), בכל שעות היממה.
יישומים קלים לשימוש.

תגובות הגולשים:נכתב ע"י grgr @ 31 Aug 2009 10:24 pm
ההתאמה שלנו, שמביאה אליכם פרופילים של חברים המתאימים להעדפות המדויקות שלכם, תוכלו לחסוך זמן יקר ולהתמקד רק בחברים שעשויים לעניין אתכם. תוכלו לקרוא עליהם עוד לפני הפנייה הראשונה, להתכתב איתם באמצעות הדואר הפנימי ולשוחח איתם ישירות בתוכנת המסנג'ר שלנו. כל זאת, כמובן, בדיסקרטיות ובנוחיות ביתכם (או משרדכם), בכל שעות היממה.
יישומים קלים לשימוש
השם שלך:
המייל שלך:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ להבטחת האתר)
Security Image


 

 

אתרי הכרויות
באתרי הכרויות מסתובבים הרבה אנשים בודדים שמחפשים אהבה. אם אתם חושבים שהגיע הזמן למצוא קשר רציני ולמצאו זוגיות אמיתי אבל לא הצלחתם למצוא בני זוג מתאימים בכל המקומות הרגילים, אתרי הכרויות באינטרנט יכולים להיות מתאים עבורכם. אם מחפשים אתר הכרויות תיקראו קודם ביקורות והמלצות על האתרי הכרויות, שידוכים ופנויים פנויות בארץ או בעולם. אתרי הכרויות באינטרנט

מאפשרים לחברים באתר לבחור מתוך מאות דפים אישיים ולהתחיל בשיחות עם בן הזוג אפשרי לפני שנפגשים.

פגישות עיוורות הם כבר לא מה שהיה פעם. היום אתרי הכרויות מאפשרים לחברתם להחליף תמונות, לשוחח ולהכיר הרבה יותר לפני שעוברים לשלב הפגישות. אתרי הכרויות אהודים ונפוצים מאד אז איך בוחרים אתר הכרויות מתאים? כיום אתרי היכרויות מתאימים לכלל האוכלוסייה: אתרי הכרויות לדתיים וגם אתר הכרויות לחרדים, אתר הכרויות לאקדמאים וגם אתר הכרויות לסטודנטים, אתר הכרויות לסטוצים וגם אתר הכרויות לרווקים. בנוסף קיימים עשרות אתרי שידוכין.

כדי לבחור אתר הכרויות שיתאים לכם, כדאי לפתוח מספר דפי פרופיל במספר אתרים שונים ולבחור מה מתאים לכם. קיימים אתרי שידוכים שמטרתם זה יצירת מערכות יחסים רציניות וגם אתרי הכרויות שמטרתם זה היכרויות אינטימיות או סטוצים. מה שנותר לאחר ההתנסות באתר זה או אחר זה להחליט על האתר המתאים לפני ההרשמה בתשלום.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
הכרויות לדתיים

בנה קינך
הכרויות לדתיים ומסורתיים
בנה קינך הינו משרד ההיכרויות המוביל בישראל למגזר הדתי והמסרתי. המשרד שם לו למטרה להקים בתים נאמנים בישראל.
בנה קינך הינו מענה אופטימאלי לאנשים שאינם רוצים להשאיר את עתידם ביד המקרה או להיתלות ברצון טוב של מכרים ובני משפחה.
הפניה לבנה קינך הינה הצעד הראשון שעושה כל אדם הרוצה לשלוט על גורלו ועל חיו מעתה ואילך. בנה קינך התחיל דרכו בביתה של...

משימה - בשניים
"משימה בשניים"- הינו אתר הכרויות ארצי וייחודי העוסק במתן שרות ארצי לכלל הפנויים/יות מהמגזר הדתי והחרדי על כל גווניו, וזאת ללא תשלום מתוך אידיאל לסייע לפנויים ופנויות להקים בית המבוסס על מסורת העם היהודי לדורותיו.
ההרשמה נעשית באופן עצמאי דרך אתר ושרות זה כאמור ניתן - בחינם. במצב זה פרטיך מוצגים בפני שדכנים מקצועיים אך ללא התחייבות בשרות (מצידם או מצידנו) "מהיום שדכנים ירדפו אחריך". לגבי הפו"פ...

שדכנט
הכרויות לדתיים, שידוכים לדתיים, הכרויות חינם
שדכנט הינו אתר הכרויות לדתיים לשומרי מסורת ולחרדים. אם אתה רווק או רווקה, גרוש או גרושה אלמן או אלמנה שדכנט הינו אתר הכרויות ושידוכים בעבורך. מחפשים שידוכים הכרויות דתיים זוגיות חדשה או חתונה?בשדכנט תוכלו למצוא עשרות אלפי חברים דתיים ומסורתיים, השימוש והשירותים בשדכנט הכרויות הינם בחינם. לאחר ההרשמה ואישור החברות ניתן לבצע פעילות מלאה וללא הגבלות...

שאהבה נפשי - אסתר בן אלי
שמי אסתר בן אלי. בת 33, נשואה ואם לארבעה ילדים. מוסמכת מכון ינ"ר – המכון הישראלי לנישואין ומשפחה (דו-שנתי), מנחת נישואין ומשפחה, שדכנית ומנחה ל-מציאת זוגיות למטרות נישואין, מנחה ל-הכנה לנישואין והעשרת הזוגיות. אל העולם של הכרויות לדתיים ו-שידוכים הגעתי מתוך... "בקשת הקהל"
בעקבות מודעות שפרסמתי בנושא ייעוץ נישואין החלו להגיע אלי בקשות רבות ל...שידוכים! לקח לי זמן להתרגל לכינוי "שדכנית" בעיקר בגלל הסטיגמות...
 
משרדי שידוכים

דו-לב
משרד היכרויות ושידוכים למטרת נישואים
שמי הראלה ישי ואני מומחית, בתחומי ההיכרויות והשידוכים, מאז שייסדתי את חברת דו-לב – משרד המתמחה בהיכרויות למטרת נישואין.
בשארית הזמן (שאין לי...), חוץ מלשדך בין אנשים ולהרבות באהבה, אני נשואה לרחמים, אהובי, מהנדס במקצועו. יחד אנו הורים לשישה ילדים נפלאים. בהשכלתי אני מרצה לכלכלה וחשבונאות והחשוב מכל מאמינה גדולה באהבה....

כולנו שדכנים - רשת שידוכים
ארגון "כולנו שדכנים" הוקם במטרה לסייע במציאת בני זוג לקרובים, חברים וידידים שלכם, ושל כולנו. זאת בעצם הסיבה שהוא נקרא כך... בגלל שבאמצעותו כולנו יכולים להיות שדכנים!
בגלל שכולנו צריכים להיות שדכנים ולעזור לכל פנוי שמבקש מאתנו למצוא את אבידתו... את הנשמה שלו. ובשביל להרבות שמחות בישראל.
"כולנו שדכנים" הוקמה לפני 4 שנים בסמוך לחג החירות בשנת תשס"ד בהמשך לפרסום...

Only love
מציאת שידוך מושלם
מציאת בן הזוג האידיאלי לבניית זוגיות טובה וקן משפחתי חם עשויה להיות משימה לא פשוטה. Only love, בהנהלת סלמן עזרא פנקר מסייעת לך למצוא את החצי השני, שיהפוך את שניכם ביחד לשלם מאושר.
סלמן עזרא פנקר ייפגש אתך, יכיר אותך ואת מאפונייך, ויבין בדיוק את מבוקשך בזוגיות. בני הזוג מותאמים על פי קריטריונים רבים הנלקחים בחשבון: גיל, מוצא, מראה, מצב אישי (רווק, גרוש, אלמן) האם יש ילדים...

רותי פרי
הכרויות למטרת נישואין
רות פרי, בוגרת פסיכולוגיה ואשת יחסי ציבור ופרסום, אומנית, ציירת פסלת. בוגרת מכון אבני ובעלת חושים חדים ואינטואיציה מרבית, בעלת החברה המובילה בישראל ובעולם, המתמחה בהיכרויות אישיות משנת 1981. מתמקדת באוכלוסייה היותר איכותית, חילונים ושומרי מסורת, אנשי אקדמיה ואנשי העשירון העליון. מקושרת ומקובלת בחברה הישראלית, האירופאית, והאמריקאית. משרדנו נבחר ע"י נציגי הכנסת כנציגת...
 

 

 

 
 
 

דף הבית | אהבה | הכרויות | אתרי הכרויות | שידוכים | הכרויות לדתיים | הכרויות חינם | מדברים אהבה | ייעוץ אהבה | סיפור אהבה | פנויות | פנויים | היכרויות | מפת האתר

כל הזכויות שמורות לאתר "הכרויות" © 2008 - תנאי שימוש